Czym warto ozdobić ściany w domu?

#2018-07-11 04:46:24 

Inna_niż_wszyscy

Użytkownik

Posty: 20

Skąd:

Wiek: 39

Cześć! Kieruje do Was pytanie – czym warto ozdobić ściany w domu? Pytam dlatego, ponieważ nareszcie ukończyliśmy remontowanie i aktualnie przyszła chwila na aranżację odświeżonych wnętrz. Macie jakiekolwiek propozycje? Czy dla przykładu lustra stylowe to korzystne rozwiązanie? Proszę o uwagi!
#2018-07-11 06:00:22 

śpiąca

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Pabianice

Wiek: 32

Ja natomiast kupiłam do firmy oryginalne lustra ozdobne, aby ciut uatrakcyjnić desing pomieszczeń. Skostniała architektura nabrała rozmachu typowego dla Paryża :) Wyklikałam je w serwisie Evolution Home wśród wielu innych ciekawych ofert. Jeśli ktoś potrzebuje nowatorskich dekoracji do domu, musi także obowiązkowo wskoczyć na ową miejscówką www, bo na pewno wyszuka na niej coś wymarzonego dla siebie :)
#2018-07-11 08:35:35 

AjfonSrajfon

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Jarocin

Wiek: 19

Yyyy? A nie mądrzej graficzkę wziąć? W końcu tyle do powieszenia różnych w praktikerze i na necie… Taniej powinno się szacować, bo to normalnie gotowce się za pleksę wrzuca i tyle. Więc… pomyślcie… Ja mam zwyczaj w domu niskim kosztem robic.
#2018-07-11 09:13:04 

Ara

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Frombork

Wiek: 25

Myślę, że powstało wiele ekstra sposobów na udekorowanie ścian w chacie. Wiem to z własnego życia. Od bardzo dawna interesuję się architekturą wnętrz. Wydaje mi się, że dobrze przyozdobiony dom będzie przyciągał ludzi. Ostatnimi czasy bardzo chciałam kupić sobie ładne lustro do sypialni. W żadnym miejscu nic nie mogłam znaleźć. Aż pewnego razu wpadłam na pewną stronę internetową, która była własnością przedsiębiorstwa Evolution Home. Powiem, że byłam pod wrażeniem ich wielkiej propozycji, a szczególnie niskich cen. Aczkolwiek najbardziej ucieszyło mnie to, że tam znalazłam lustro jak z bajki. Od razu wzięłam. W przeciągu dwóch dni znalazło się u mnie. Pięknie ozdabia moją ścianę. Polecam z całego serca ten sklep internetowy!
#2018-07-11 11:26:45 

Marcepan

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 46

Kupiłem żonie na urodziny 2 lustra w ramie Oria Big. 1 dała do dziennego, następne poszło do łazienki i od tego czasu na okrągło podziwiam w chałupie festiwal nowej spódnicy. Zwierciadełka ok, pod warunkiem, że rachujecie również opisane zagrożenie :-P
#2018-07-11 12:22:27 

Muslimka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Dobrzyca

Wiek: 46

Przecież to norma, że można odnaleźć co niemiara interesujących rozwiązań na ozdobienie ścian w mieszkaniu. Ja jak marzyłam, żeby mieć coś nieziemskiego u siebie, to wpadłam na pomysł, że obraz do sypialni to będzie ekstra rozwiązanie. Szybko rozwiązałam swój dylemat. Dlatego nie czaję całego tego zamieszania. Lecę na inne forum dyskusyjne.
#2018-07-11 13:53:25 

Kubańczyk

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Racławice

Wiek: 26

Mocno dziękuję za Wasze wpisy. Zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie, iż tak szybko odpowiedzieliście na mój post. Bez wątpienia przeanalizuje każdy z pomysłów, niektóre są naprawdę ciekawe! A w ogóle to ciesze się, że inni ludzie też mają tego typu dekoracyjne problemy. Jak już coś zakupię, to dam znać. Pozdrawiam serdecznie – trzymajcie się!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015