Jak czytać tabelę rozmiarów Adidas?

#2019-03-12 02:36:47 

hammer

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Wielogóra

Wiek: 27

Cześć, pytanie jak w temacie, bardzo ważne dla mnie. Obuwie zamawiam w różnych miejscach w sieci, raz rozmiary są takie, jak znamy wszyscy, raz jakieś cyferki i nigdy nie wiem o co w tym wszystkim chodzi. Bardzo często jest tak, że niestety zamówię buty i okazuje się, że kompletnie nie pasują mi na nogę :/
#2019-03-12 03:43:05 

Celniczka

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Ustka

Wiek: 33

A co w tym trudnego do zrozumienia? To, że czasem nie pasują to akurat nic niezwykłego. Rozmiary są pewną umowną, uniwersalną wielkością z pewną tolerancją. Możesz mieć po prostu stopę na granicy dwóch rozmiarów. Zależnie co kupisz i jak tam w fabryce precyzyjnie będzie to zrobione, może się okazać, że but będzie za mały lub za duży, tyle.
#2019-03-12 04:13:11 

hammer

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Wielogóra

Wiek: 27

To jestem w stanie zrozumieć, ale „za mały/za duży” to w moim przypadku mocne pojęcie, były bardzo za małe albo bardzo za duże. Nie to, że bez skarpetki jest ok…
#2019-03-12 05:42:49 

Darkness

Użytkownik

Posty: 7

Skąd: Mąciobrody

Wiek: 32

Akurat tabela rozmiarów Adidas jest bardzo prosta do zrozumienia, bo jeden standard wymiarów jest przypisany do drugiego, łatwo porównać. Ale jak faktycznie masz z tym problem, to poczytać sobie poradnik z tej strony https://ctxsport.com/rozmiarowka-adidas/. Dokładnie masz opisane, jak do takich informacji podchodzić ;)
#2019-03-12 07:19:35 

Castro

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Ełk

Wiek: 35

Ja tak podepnę się do tematu. Chce kupić sobie buty ZX Flux opinie w necie są bardzo dobre, ale co Wy myślicie o tych butach? Może ktoś ma je i może coś o nich powiedzieć?
#2019-03-12 08:37:05 

Kubańczyk

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Racławice

Wiek: 26

Bardzo wygodne i niedrogie w mojej ocenie, jak za te pieniądze to trudno znaleźć coś lepszego. Dobrej jakości materiały użyto i ogólnie buty zostały solidnie zaprojektowane. Do biegania są super, przynajmniej dla mnie.
#2019-03-12 09:35:09 

Castro

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Ełk

Wiek: 35

Dzięki za pomoc, ułatwiłeś mi podjęcie decyzji ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015